حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم شخصی کاربران سایت برون سپاری پروژه کارپات( karpot.ir )

 

سایت برون سپاری کارپات ( karpot.ir ) سیاست حفظ حریم شخصی کاربران خود را با هدف نشان دادن تعهداتی که در قبال حریم خصوصی کاربرانش دارد، اتخاذ کرده است. در ادامه شیوه‌های جمع‌آوری و انتشار اطلاعات در سایت برون سپاری (karpot.ir) ارایه می‌گردد.

با استفاده ازسایت برون سپاری karpot.ir و تایید قسمت «سیاست های حریم خصوصی» در واقع موافقت خود را با سیاست حفظ حریم شخصی کاربران کارپات ( karpot.ir ) نیز اعلام نموده‌اید. در صورت عدم اعلام موافقت با این سیاست، قادر به استفاده از این سایت و سرویس های ارایه شده در آن نخواهید بود.

۱- چه اطلاعاتی جمع آوری می شود؟
پس از ثبت نام در سایت برون سپاری کارپات ، اطلاعاتی از کاربران را به شرح ذیل جمع‌آوری می نماییم :

برای دسترسی‌ کاربران به سایت و ارایه خدمات و سرویس های کارپات (karpot.ir)  :

نام و اطلاعات تماس اعم از آدرس ایمیل، شماره تلفن ثابت، شماره تلفن همراه، آدرس و تصویر کارت ملی و اطلاعات مالی مثل شماره حساب بانکی  جهت پرداخت های مالی بین طرفین انجام پروژه
اطلاعات فعالیت‌های صورت گرفته در سایت همانند برون سپاري پروژه، پیشنهاد پروژه، مکالمات تبادل شده و محتواهای تولیدی یا مواردی که به حساب کاربری شما مربوط می گردد و همچنین صورتحساب، فاکتور و سایر اطلاعاتی که برای انجام پروژه ارایه می نمایید و بین طرفین تبادل می گردد.
سایر اطلاعات شخصی که از شما خواسته می شود تا برای تایید اعتبار خود ارایه نمایید. این اطلاعات زمانی در خواست می گردند که این تصور به وجود آمده باشد که کاربر در حال نقض سیاست‌های سایت می باشد (برای مثال ممکن است از شما خواسته شود اطلاعاتی را برای پاسخ‌گویی آنلاین به چند پرسش و تایید هویت‌تان ارسال نمایید).
اطلاعات و گزارش های مربوط به تعاملات و عملیات هایی که با سایت ها، خدمات، محتوا و تبلیغات ما دارید.

۲- نحوه استفاده از اطلاعات وارد شده شما در سایت برون سپاری کارپات:
الف – وقتی از سایت برون سپاري کارپات ( karpot.ir ) استفاده می نمایید، ممکن است از شما اطلاعات مشخصی خواسته شود. اما سایت کارپات اطلاعات شناسایی یا تراکنشی شما را در اختیار هیچ فرد یا نهادی غیر از آنچه که در این سیاست تعیین شده است قرار نخواهد داد. هیچ شخص ثالثی اطلاعات شناسایی یا سایر اطلاعات تراکنشی شما را به جز اطلاعات مورد نیاز مربوط به ارسال پروژه و یا پیشنهاد پروژه و آنهایی که با آنها تراکنش داشته‌اید و این اطلاعات را با آنها در میان می‌گذارید دریافت نمی‌کند. اطلاعات جمع‌آوری شده در راستای ارتقای سطح محتوای وب سایت، ارایه سرویس های بهتر، اطلاع رسانی به کاربران در خصوص بروزرسانی‌های سایت و برقراری ارتباطاتی همانند خدمات‌رسانی به مشتری های محترم مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

ب- ارتباطات: برای تایید حساب کاربری، ایمیل خوش‌آمد گویی بعد از درخواست عضویت و برای اهداف عملیاتی دیگری چون صورتحساب، مدیریت حساب یا پشتیبانی از سیستم ایمیل برای کاربران ارسال خواهد شد. با حذف حساب کاربری‌تان، ارسال این ایمیل ها هم متوقف خواهد گردید. همچنین تبلیغات، محتواهای تولید شده، فرم های نظرسنجی، خبرنامه، به روزرسانی پروژه ها، ارزیابی های کاربران و اطلاعات رویدادهای مربوط به سایت هم ارسال خواهد گردید. در صورت عدم تمایل با ارسال ایمیل به آدرس info@karpot.ir از ما بخواهید اطلاعات تماس تان را از فهرست ایمیل ها یا پایگاه اطلاعاتی مجموعه خارج نماییم.

ج- اطلاعات شخصی شما با هدف بازاریابی و بدون اجازه شما به هیچ وجه به شخص دیگر یا شرکت های غیروابسته فروخته، واگذار و به اشتراک گذاشته نمی شود.

۳- دسترسی و بروزرسانی اطلاعات در سايت برون سپاري پروژه كارپات
از طریق قسمت ویرایش پروفایل حساب کاربری‌تان می توانید اطلاعات شخصی خود را به روزرسانی نمایید.