شغل هایی با درآمد میلیونی!

مشاغل پر درآمد!

برای پول در آوردن اصلا لازم نیست کارخانه دار یا تاجر باشید.برای این کار لازم است ابتدا علایق خودتان را کشف کنید و با تلفیق آن با استعداد هایتان و استفاده اندکی از علم بازاریابی به در آمد زایی برسید. به عنوان مثال راه اندازی مشاغل خانگی باعث کاهش نرخ بیکاری می شود تا جایی که این مشاغل ۱۵ تا ۸۰ درصد نیاز اشتغال ۱۵۰ کشور جهان را تامین می کنند.

۱٫ساخت لوازم دست ساز

لوازم دست ساز مثل بافت ساده، بافتنی های زیبا ، ساخت یک عروسک ، طراحی روی پارچه ، دوخت لباس و چادر، سیسمونی نوزاد می تواند در آمد زا باشد.

۲٫خرید و فروش کالاهای دست دوم

خرید کالاهای دست دوم و به اصطلاح بازیافتی کار پردرآمدی است اگر دقت کنید و بتوانید با یک نگاه ارزش کالاها را تشخیص دهید.گاهی حتی لازم نیست پولی بپردازید خیلی از مردم برای خلاص شدن از کالاهای قدیمی خود حاضرند به شما پول هم بدهند!

۳٫فروش اطلاعات و داده ها یا حتی جزوه ها

اطلاعات و جزوه های خود را دور نیندازید! خیلی از افراد جامعه به این اطلاعات و جزوات نیاز دارند. به جای اینکه به فکر دورانداختنشان هستید به فکر این باشید که چگونه آنها را بفروشید و کسب درآمد کنید. دنیای ما دنیای تبادل اطلاعات است. شاید این جزوه ها دیگر به درد شما نمی خورند ولی هستند کسانی که دنبال این جزوات می گردند و حاضرند برای آنها پول پرداخت کنند. می توانید از طریق اینترنت آنها را بفروشید.

۴٫طراحی و نقاشی

این مورد هم یکی دیگر از مشاغل پر درآمد است. خیلی از افراد جامعه از این طریق کسب درآمد میلیونی می کنند! مثل طراحی روی ناخن ، طراحی لباس و جلد کتاب و مجله ، طراحی آیکون و ست اداری ، طراحی بنر و غیره.

۵٫آموزش و تدریس آنلاین

همه ی ما خیلی از کارها را بلدیم که می توانیم آن را به دیگران آموزش دهیم. آموزش بافتنی و قلاب بافی، آموزش طراحی و نقاشی ، خطاطی ، آموزش های حرفه ای تحصیلی و دانشگاهی، آموزش خیاطی ، آموزش برنامه نویسی و غیره. کافی است کمی به توانایی های خود ایمان داشته باشیم. سایت هایی هستند که می توانید به عنوان مدرس در آن تدریس کنید.

۶٫نویسنده آنلاین

نویسندگی هم از مشاغل پر درآمد دنیاست. نوشتن کتاب ، مقاله ، داستان ، روزنامه نگاری و غیره.

۷٫تولید محتوا

تولید محتوا این روزها خیلی اهمیت پیدا کرده است. شما می توانید برای سایت ها تولید محتوا کرده و از این طریق کسب درآمد کنید.

۸٫مشاور آزاد یا آنلاین

اگر در مورد یک موضوع خاص، اطلاعات گسترده‌ای دارید، مانند حسابداری، حقوق یا فروش؛ این نوع شغل پاره‌وقت برای شما بهترین است. تجربه‌های پیشین خود را که به شما کمک کرده‌اند در این زمینه تخصص داشته باشید، ارزیابی کنید. کارفرمایان اکنون خیلی تمایل دارند که افراد با کار آزاد را جهت انجام پروژه‌های کوتاه‌مدت خود استخدام کنند و یا از تجربه ها و مشاوره آنها استفاده نمایند.

۹٫تایپ آنلاین

اگر به تایپ مسلط هستید می توانید از طریق اینترنت پروژه بگیرید و آن را تایپ کرده و سر وقت تحویل دهید. این کار هم درآمد بسیار خوبی دارد.

۱۰٫فروش مواد غذایی مثل نان و کیک و شیرینی و غذاهای خانگی باکیفیت

فروش مواد غذایی با کیفیت خانگی یکی دیگر از روش های کسب درآمد بالا محسوب می شود. همواره مراقب کیفیت کار خود باشید تا مشتری های خود را ثابت برای خودتان نگه دارید.

۱۱٫مترجم آنلاین

اگر به زبان مسلط هستید همیشه کارفرمایانی هستند که به دنبال استخدام شما هستند. می توانید از طریق اینترنت پروژه ها را تحویل بگیرید و پس از ترجمه آنها به درآمد بالایی برسید.

۱۲٫راننده آژانس های آنلاین

کسانی که به رانندگی علاقه مندند می توانند از طریق عضویت در آزانس های آنلاین یا اپلیکیشن هایی مثل اسنپ و یا تپسی درآمد کسب کنند.

۱۳٫فروش سبزیجات پاک شده و تمیز و آماده مصرف

خیلی از افراد جامعه به دلیل کار و مشغله ای که دارند نمی توانند از سبزیجات تازه بهره مند شوند و آن را در سفره غذای خود داشته باشند چون وقت خریدن و پاک کردن و شستن آن را ندارند. شما می توانید این سبزیجات را آماده مصرف کرده و بفروشید. حتی می توانید بادنجان را کبابی کرده برای غذاهایی مثل میرزاقاسمی بفروشید. پیاز داغ و کوکو سبزی و غیره هم می توانند خیلی خوب به فروش برسند. باید نیازهای جامعه را شناسایی کنید و مسیرتان را مشخص کنید.

۱۴٫فروش میوه های چیپسی خشک شده

شما می توانید میوه های هر فصل را به روش های خانگی به صورت چیپسی خرد کرده و خشک کنید و آنها را به فروش برسانید. همواره بر کیفیت کارتان دقت کنید.

۱۵٫پرورش گیاهان زینتی و دارویی

یکی از مشاغل پردرآمد برای آقایان پرورش گیاهان زینتی و دارویی است که امروزه به علت دوری افراد از طبیعت مورد اهمیت است .اگرفضای کافی برای کاشت و نگه داری گیاهان دارویی و یا زینتی دارید می توانید با فروش آن ها درآمد مقبولی کسب کنید.همینطور می توانید به پرورش گیاهانی همچون قارچ نیز بپردازید.

۱۶٫تولید ماهیان زینتی و آکواریومی

یکی دیگر از مشاغل پر درآمد بالا تولید ماهیان زینتی و آکواریومی است.