بلاگ

modir
۱۳۹۷/۱۰/۲۲
اخبار 1 دیدگاه

فریلنسینگ چیست؟

فریلنسینگ (freelancing)  به معنی آزاد کاری می باشد و افراد با هر مهارت و تخصصی می توانند به صورت فریلنسینگ کار کنند. فریلنسینگ می تواند یک کار تمام وقت یا پاره وقت با درآمد بالا باشد.شما می توانید ساعت های کاریتان را مشخص کنید. به صورت نیمه وقت یا تمام وقت روی پروژه هایی که انتخاب می کنید کار کنید و شیوه‌ی جلب رضایت مشتری و به نتیجه رساندن پروژه را نیز تعیین نمایید. استفاده از سیستم های فریلنسینگ به کارفرما اجازه می دهد، بین هزاران فریلنسر با مهارت ها و دستمزد های مختلف، بهترین گزینه را با توجه به ملاک ها و بودجه‌ی خود انتخاب نماید.استفاده از برونسپاری به کارفرما کمک می کند تا توان خود را روی مسائل مهمتر در کسب و کارش متمرکز کند و بخش های فرعی را از طریق هزاران نیروی متخصص داخلی یا خارجی انجام دهد.

فریلنسینگ می تواند به عنوان شغل دوم نیز انتخاب شود.

کارها و پروژه هایی مثل تولید محتوا ، طراحی وب ، طراحی گرافیک ، عکاسی ، بازاریابی ، مدیریت ، برنامه نویسی ، مدیریت رسانه های اجتماعی ، حسابداری ، طراحی نرم افزار و غیره.

فریلنسر ( FreeLancer ) نیز به کسی اطلاق می شود که به صورت پروژه ای و یا ساعتی کار می کند. او در حقیقت به عنوان رئیس خود کار می کند. یک فریلنسر منوی خدمات، قیمت ها و بازار هدفش را خودش تنظیم می کند.یک فریلنسر از تنوع کاری بیشتری نسبت به یک کارمند برخوردار است. آزادی عمل زیادی برای مدیریت زمان و انتخاب محل کار خود دارد .

1 دیدگاه برای این مطلب

  1. نسترن

    سلام. عالی بود. ممنون

    پاسخ

نظر