درباره ما

به سایت برون سپاری کارپات خوش آمدید

فریلنسر چیست؟

فردی که به جای یک کارمند برای یک شرکت واحد، برای شرکت های مختلف کار می کند بدون اینکه به یک شرکت خاص متصل باشد را فریلنسر می گویند. فریلنسرها خود اشتغالی، آزادی انتخاب و… را ترجیح می دهند.

کارفرما چیست؟

فردی که پروژه ای را جهت انجام دادن کاری تعریف میکند کارفرما نام دارد.

 

این سایت بدین منظور راه اندازی شده است تا با فراهم آوردن محیط کاری آنلاین در هر جا که هستید به صورت آزاد بتوانید با برون سپاری پروژه های خود با یکدیگر کار کنید.افرادی با توانایی ها و تخصص بالا از همه جای دنیا.

اگر شما به یک مترجم،تایپیست ،طراح سایت،طراح گرافیکی یا تیمی از برنامه نویسان، نیاز داشته باشید ما به شما کمک می کنیم که متخصصان مناسب ( فریلنسر ) را پیدا نمایید تا موفقیت شما را محقق کنند. سایت برون سپاری پروژه کارپات به شما اجازه می دهد تا شما بی دردسر با فریلنسرها در هر نقطه از دنیا کار کنید. وقت آن است که با کسب و کار آنلاین بیشتر آشنا شوید.

هدف سایت برون سپاری کارپات:

ارائه یک محیط کار قابل اعتماد آنلاین برای رسیدن به ارتباط، همکاری و موفقیت.

 

کارپات یکی از بزرگترین سایت‌های برون‌سپاری (پروژه ای و فریلنسرينگ) جهت انجام پروژه‌ کارفرمایان در ایران می‌باشد که با راه اندازی این سایت هزاران متخصص (فریلنسر) و کارفرما در سرتاسر دنیا  با هم ارتباط برقرار می کنند.

در این سایت، کارفرمایان می‌توانند متخصصان حرفه ای خود (فریلنسرهای حرفه ای) را برای انجام پروژه‌هایی مانند ترجمه، تایپ، برنامه‌نویسی، طراحی، نویسندگی، مهندسی، انجام پروژه‌های تحقیقاتی، انجام پروژه‌های دانشجویی، بازاریابی و فروش، حسابداری، مدیریت، موسیقی، چاپ، عکاسی، طراحی سایت، مشاوره و در نهایت هر کاری که بتوان بصورت آنلاین و از طريق دور كاري انجام و تحویل داده شود استخدام نمایند.

از مزایای راه اندازی سایت برون سپاری کارپات این است که فریلنسرها (متخصصان و مجریان پروژه) از تنوع کاری بسیار بالاتری نسبت به کارمندانی که به صورت ثابت در یک مجموعه و موضوع کاری فعالیت می‌نمایند برخوردار هستند. علاوه برکسب درآمد بالاتر ، معمولا آزادی عمل بیشتری نیز برای انتخاب زمان کاری خود دارند. تجربه انجام پروژه‌های کاری متفاوت پروفایل آنها را می‌سازد و در نتیجه تعداد بسیار زیادی از مشتریان را با خود همراه می‌نمایند.

لازم به توضیح است قرارداد کارمزدی یا حق‌الزحمه‌ای یا فریلنس (پروژه‌ ای)، گونه‌ای قرارداد کاری است که بر اساس آن فرد یا شرکتی متعهد میگردد تا انجام کاری را برای یک کارفرما به ازای دستمزدی مشخص به انجام رساند( برون سپاری پروژه ). فریلنسرها کسانی هستند که سرویس ها یا خدمات خود را به صورت پروژه ای به کارفرما ارائه می‌نمایند. فریلنسرها معمولا ساعتی، روزانه یا پروژه ای دستمزد می‌گیرند و می‌توانند به صورت فردی و یا گروهی پروژه خود را به انجام رسانند.